Юлія Тимошенко: поповнення в рядах Батьківщини

15 листопада в столиці відбувся 14 з’їзд ВО «Батьківщина».

Партійці на чолі з Юлею Тимошенко ухвалили рішення про участь місцевих організацій політичної партії у виборах в ОТГ, які відбудуться 24 грудня 2017 року.

Як зазначила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, місцеві вибори – це «великий бій за право зберегти Україні життя, зламати систему, яка повністю просочена корупцією, лобізмом і нехтуванням інтересів нашої держави і людей».

Відверто кажучи, слухаючи патріотичну та полум’яну промову лідера української опозиції – Юлії Тимошенко було дивно спостерігати за окремими присутніми партійцями на зібранні.

Нещодавно, ми оприлюднили сенсаційну інформацію, з посилання на сайт informator.news про те, що фракцію «Батьківщина» у Вінницькій обласні раді очолює кримінальний авторитет на прізвисько «Монгол» — на фото крайній зліва.

За плечами якого рекет, зберігання вогнепальної зброї, рейдерські захоплення підприємств та навіть вбивство. І не дивлячись на це, Олег Мейдич-Монгол (який після перебування у розшуку та низки тяжких злочинів змінив прізвище з Порогорельського на Мейдич) в складі делегації з Вінниччини спокійно розташувався серед делегатів партійного зібрання і навіть отримав нагороду за останні вибори ОТГ у вигляді годинника. Після закінчення з’їзду  «Монгол» зробив пам’ятні фото і розмістив їх на власній сторінці в соціальній мережі. Тут як кажуть вже без коментарів.

По материалам vse.media