В’ячеслав Медяник: помічник «физрука в лосинах»

Мажоритарку в Дніпропетровській області Зеленський віддав Коломойському.Президентська партія “Слуга народу” представила кандидатів, які вона висуває в одномандатних округах на позачергових виборах в Раду.

У поле зору журналістів “Фактора” попала доволі цікава фігура, щодо якої ми вже робили кілька матеріалів.

Тож, в Дніпропетровській області сформувалася доволі дивна картина. Серед кандидатів-мажоритарників найбільше людей олігарха Коломойського. Наприклад, в 27 окрузі від “Слуги народу” балотується В’ячеслав Медяник, відомий тим, що був помічником скандального нардепа Андрія Денисенка.

Сім’я Медяника – одна з найбільш забезпечених в регіоні. 31-однорічний кандидат почав свій підприємницький шлях в 2002 році, створивши підприємство, до складу якого вклав 100 тисяч доларів. Все б нічого, але на той момент йому навряд чи виповнилося 15 років. Також Медяник відомий своїми скандальними забудовами в Дніпрі. Компанія, в якій він числиться одним із засновників, постійно фігурує в будівельних скандалах. А ще в свій 31 рік він володіє великою кількістю нерухомості – особисто йому належить 5 квартир, половина житлового будинку та земельної ділянки, а його нинішній дружині – також належить 5 квартир і друга половина будинку і ділянки. З першою дружиною він розлучився, вона сама виховує їх трьох дітей.

Ще один ставленик Коломойського Сергій Северин йде від “Слуги народу” в 39 окрузі. Раніше він був радником Коломойського в ОДА і директором Департаменту інформдіяльності і комунікацій з громадськістю Облдержадміністрації, де віце-губернатором працював Святослав Олійник. У 2014 році в ЗМІ потрапив запис розмови Ігоря Коломойського і Давида Жванії, де фігурує і прізвище Северина, якого Коломойський називає “північним хлопцем”.

У 38 окрузі балотується депутат Дніпропетровської облради від партії “Укроп” Владислав Бородін. Чиновник оригінально вітав Коломойського з днем народження в лютому цього року, виклавши в Facebook оригінальне фото Коломойського в шоломі і з битою в руках, підписавши його “З Днем Народження Чолов’яга!”.

Бородін пов’язаний з дніпропетровським автодорожнім підприємством “УПС”, створеним на початку 2000-х років, як спільне підприємство польської фірми, мерії Дніпра і двох фізосіб зі Львова. До січня 2017 року співвласником на 25% УПСа був якраз Владислав Бородін. І через це підприємство контролювався ринок ремонтів автодоріг Дніпропетровської області та обласного центру.

Источник:  http://factor-news.info