Українські депутати: без чього не можуть прожити народні обранці

Є всього три речі, без яких не можуть жити українські депутати: скандали на засіданнях ВР, набиті валютою гаманці та красуні-помічниці.

Про останніх сьогодні й поговоримо.

Помічниці депутатів та інших чиновників викликають багато розмов за своїми спинами: комусь не дає спокою їхня врода, комусь – розум, а комусь – усе й одразу. Найбільше скандалів пов’язано саме з помічницями-красунями, а якщо вони ще й юні – то без суспільних обговорень тут зовсім ніяк. Пропонуємо вам дізнатися про трійку найкрасивіших радниць політичних діячів. Про красунь, яких обговорювали усі ЗМІ.

Яніка Мерило – в українській Вікіпедії цю жінку охрестили фахівцем з «янгольських інвестицій», а насправді ж вона є заступником мера Дніпра. Раніше працювала радницею Володимира Омеляна – міністра інфраструктури України та деяких інших чиновників. В Мережі не раз «випливали» її пікантні світлини, які дотепні користувачі мережі назвали фотографіями з розряду «легкої еротики».

Валерія Єгорова – звання радниці з «найсоліднішими» формами, без сумніву, належить їй. У свої 24 роки вона встигла попрацювати помічницею нардепа Радикальної партії, а от прославилась все-таки не своїм блискучим розумом, а пишним бюстом. Пікантні фотографії Валерії облетіли всю Мережу, та вона, наче й не проти – сама часто публікує провокативні кадри з не менш цікавими підписами.

Анастасія Дєєва – на сьогодні вже екс-заступниця Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції. Інтерес українців ця дівчина викликала одразу після призначення на посаду, адже у 24 роки досягти таких висот – нечувано. Анастасія знана любителька модних брендів, її часто помічають в одязі найдорожчих кутюр’є світу, на її задекларовану зарплатню – так не розгуляєшся. У 2016 році дівчині навіть приписували романтичні стосунки з Арсеном Аваковим, однак ця інформація так і не підтвердилась.

 

 По материалам  korupciya.com